Aplicatie lspd

In jos

Aplicatie lspd

Mesaj Scris de davemave60 la data de Mier Aug 24, 2016 3:45 pm

• Nickname:davemave60
• Nickname-uri anterioare:nu
• Level:12
• Vârsta reală:13
• Sexul (real):boy
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):NG rank 4
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Nu stiu am intrat in joc si nu mai eram
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Ng si nu stiu dc m-a scos
• Sunteți activi pe forum?:da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin 7 zile în Police Department vei ieși cu Faction Warn ?:da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Pentru ca imi place cu ce se ocupa si ma pricep
• Poză cu /stats, detective skill și /licenses:Nu pot face nu ma lasa sa dau link aici
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:5
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:da
• O scurtă autocaracterizare:Salutare! Ma numesc David, am 13 ani si sunt din Stei. In primul rand as vrea sa subliniez ca am cei 7 ani de acasa,deoarece il consider un lucru esential intr-un grup, fie el virtual sau real...moto-ul meu este: ''Respecta si vei fi respectat''. Sunt un baiat serios, cu simtul umorului si amuzant atunci cand este nevoie, imi plac provocarile si imi place sa irosesc timpul in mod folositor, ajutand lumea sau descoperind lucruri noi. Ma consider o fire calma, cu capul pe umeri, caruia nu îi place cearta, un baiat care adora distractia, imi place sa ma distrez la maxim, fie in oras cu prietenii, fie pe jocuri sau in excursii. De asemenea, ador sa muncesc alaturi de prietenii mei, imi place si stiu sa lucrez foarte bine intr-o echipa, si consider ca lucrul principal de care este nevoie intr-o echipa este intelegerea. Hobby-urile mele sunt gaming-ul si iesitul in oras cu prietenii. Consider ca lucrurile cele mai importante in viata sunt iubirea si fericirea, degeaba avem bani daca nu avem prieteni de nadejde pe care sa ne bazam sau daca o boala ne poate rapune in cateva clipe. Cam atat despre mine!

davemave60
Admin

Data de înscriere : 22/08/2016

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Aplicatie lspd

Mesaj Scris de Flipper45 la data de Mier Aug 24, 2016 3:50 pm

Acceptat

Flipper45

Data de înscriere : 14/08/2016

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos